Geen tag description is ingesteld

Mogen er nog wel bedragen worden verrekend?

Bij verrekening gaat het om vorderingen die de werkgever heeft op de werknemer.

Ja, de in artikel 7:632 van het Burgerlijk Wetboek genoemde vorderingen mogen nog wel worden verrekend. Verrekeningen zijn echter niet meer toegestaan als door de verrekening minder dan het wettelijk minimumloon wordt uitbetaald (of de beslagvrije voet afhankelijk welke hoger is). Verrekeningen mogen wel plaatsvinden op het loon boven het wettelijk minimumloon (of de beslagvrije voet afhankelijk welke hoger is) en op de (minimum-)vakantiebijslag.

Niet gevonden wat je zocht?

Onze kennisbank geeft antwoord op veelgestelde vragen.
Informatie niet gevonden? Bel of mail ons.